м. Львів,
вул. Морозна, 31 А
ПН - ПТ з 09.00 – 18.00
СБ, НД - вихідні

36 річниця Чорнобильської трагедії

Чорнобильська трагедія стала величезною техногенною катастрофою.
У ніч 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці пролунали 2 вибухи, що повністю зруйнували реактор. Повітря було забруднене радіоактивними речовинами, радіоактивна хмара накрила Україну, Білорусь і значну частину європейських країн.
В результаті аварії понад 5 млн.гектарів землі було забруднено . Мешканців прилеглих міст і селищ евакуювали. Близько 600 тисяч чоловік отримали випромінення.
Населення Чорнобиля зазнало опромінення у 90 разів більшого ніж населення Хіросіми.
24 лютого 2022 року російська федерація напала на мирну Україну. З’явилася інформація про теракт на Чорнобильській АЕС підготовлений рашистами. Понад місяць ЧАЕС була окупована. За цей час з’явилася інформація про локальні пожежі в Чорнобильській зоні, загасити, які Україна не могла через окупантів. Станція залишалась без електрики, яка необхідна і для охолодження відпрацьованого палива. Не допустимо нової катастрофи спричиненої “руським миром”.
Сьогодні День пам’яті про саму катастрофу, загиблих в ній, а також вшанування героїзму: пожежників, медиків і всіх причетних до ліквідації наслідків аварії.
Чорнобильська аварії не лише величезна трагедія, а й символ мужності наших людей.
Упевнені, що Україна успішно подолає катастрофу спричинену наслідками руської окупації Чорнобильської зони. Відновлення вже почались.

Контактна форма