м. Львів,
вул. Морозна, 31 А
ПН - ПТ з 09.00 – 18.00
СБ, НД - вихідні

У Львові відкрили онлайн-запис на вакцинацію від COVID-19 на 10-11 липня

На масову вакцинацію від COVID-19, що відбудеться 10 та 11 липня, львів’яни можуть попередньо записатися онлайн і не витрачати час у живій черзі.

Масова вакцинація для містян старше 18 років при відсутності протипоказань буде проходити в 4 локаціях: Cтадіон «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199), Центр Довженка (просп. Червоної Калини, 81), ТЦ «Форум» (вул. Під Дубом, 7Б), IQmed Clinic (вул. Липова Алея, 15).

 

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно обрати зручну локацію на helsi.me, дату і час. Підтвердження запису буде відправлено в смс. Його потрібно показати при вході в пункт вакцинації. З собою також потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також, у пунктах вакцинації діятиме “жива” черга.

Окрім пунктів масової вакцинації, що працюють на вихідних, щеплення можна отримати й у поліклініках міста. Спеціальні кабінети щеплень від коронавірусу у міських медичних закладах працюють у будні виключно за попереднім записом — через Сервіс helsi.me, в реєстратурі або через сімейного лікаря. У поліклініках також можна отримати Свідоцтво про вакцинацію від COVID-19, яке засвідчує та видає сімейний лікар після введення другої дози вакцини.

 

Щеплення від коронавірусу та внесення даних про нього займає максимум 10 хвилин. Після цього всі вакциновані знаходяться ще 30 хвилин під медичним наглядом – щоб переконатися в гарній реакції на введений препарат. Щеплення для львів’ян здійснюється безкоштовно вакциною Coronavac.

 

Вакцинація проти COVID-19 проходить безкоштовно. Телефон для довідок: 0 800 50 15 50.

 

Дані про проведену вакцинації будуть відображатися в безкоштовному додатку Helsi (AppStore і Google Play), а також в електронному кабінеті користувача на сайті.

Контактна форма